meble dla dzieci - łóżeczko dziecięce „GOO" | Timoore

Kolekcja


 

 

 

 

 
  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

łóżeczko dziecięce „GOO"

oznaczenie produktu:

T02-10-C-O,

T02-10-G-O,

T02-10-B-O,

T02-10-O-O,

T02-10-P-O

 

Opis kolekcji:

Linia Design by Timoore

„First” to kolekcja mebli zaprojektowana z myślą o noworodkach i dzieciach w wieku niemowlęcym. Oparta o najwyższej jakości materiały, produkowana z zachowaniem szczególnej wrażliwości na zagadnienia związane z  ekologią. Wszystkie elementy drewniane (także forniry) pokrywane są ręcznie bezpiecznymi, naturalnymi olejami roślinnymi. Fronty szaf i szuflad  wykonane z płyty MDF, a także szczebelki łóżeczka pokrywane są ekologicznymi lakierami akrylowymi.

 

„First” to propozycja dla ludzi szukających mebli prostych, bezpretensjonalnych, a poprzez zastosowane materiały i stylistykę z pewnością oryginalnych i wyjątkowych.

 

Podobnie jak w innych meblach „Timoore”, również w kolekcji „First” dużą wagę przywiązuje się do bezpieczeństwa ich użytkowania. Wszystkie , stwarzające potencjalne niebezpieczeństwo narożniki są zaokrąglone, a oleje i lakiery użyte przy produkcji mebli są neutralne dla zdrowia dziecka. Łagodne, harmonijne zestawienie kolorów wpływa kojąco na zachowanie dziecka . Oryginalne uchwyty wykonane z naturalnego drewna estetycznie definiują całą kolekcję.

 

Uwaga!

Materac oraz pokrowiec do łóżeczka, stanowią osobną pozycję w cenową.

 

 

Nowa linia Light Line by Timoore:

Korpus oraz fronty z laminatu. Uchwyty i szczebelki z płyty MDF.

 

 

Wymiary:

  • wysokość: 85 cm
  • długość: 124 cm
  • szerokość: 70 cm

*producent zastrzega sobie prawo do zmiany wymiarów produktu.

*UWAGA!!! Mebel przeznaczony do samodzielnego montażu.

 

 

 

Kolorystyka: