Aktualności | Timoore

Aktualności


 

“ Te meble są zupełnie inne od tych, które widuję w sklepach. Dla mnie jest ważne, że są tak solidnie wykonane. Wiadomo  co potrafią dzieci, a moje to już szczególnie :). No i bardzo fajne kolory. Takie żywe i radosne...”

    EDYTA z LUBLINA

 

“ Fotelik jest super !
  Zresztą wszystkie są fajne, ale fotelik najfajniejszy. Mojemu brzdącowi bardzo by sie spodobał".

    MARCIN z POZNANIA

 

 

Aktualności

 

 

 

 

 Kolekcja CALLin- super sesja w totodesign.pl !

 

 

 

  

 

Najnowsza Kolekcja CALLin już w sprzedaży!

 

 

Jeśli wpadać w gości - to tylko z CALLINEM! Jeśli grać w karty - to tylko z CALLINEM! Jeśli po wizycie znajomych padać ze zmęczenia – to tylko z CALLINEM! Z jedną sofą jesteś w stanie zrobić wszystko, a nawet możesz sny kraść!

 

 

Tkanina ze znakiem OEKO - TEX w produktach TIMOORE

 

 

W związku z tym, że z wyrobami włókienniczymi jesteśmy cały czas w bliskim kontakcie, warto zadbać o to, żeby były one wolne od szkodliwych dla naszego zdrowia substancji. W trosce o najwyższą jakość i tym samym o bezpieczeństwo naszych dzieci, cały czas staramy się ulepszać ofertę TIMOORE'a. Tym razem mamy coś specjalnego dla nawet najbardziej wymagających użytkowników mebli.

 

Nowa dostępna tkanina (do wyboru w każdej kolekcji Timoore'a, bez dodatkowych opłat) jest oznaczona wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych – OEKO-TEX. Symbol ma na celu zapewnienie, że produkt jest wolny od szkodliwych substancji w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka. Ten znak jest potwierdzeniem tego, że produkt został przebadany przez niezależny instytut badawczy pod kątem 100 parametrów istotnych dla zdrowia i uzyskał pozytywne wyniki.

 

Decydując się na nową tkaninę z oznaczeniem OEKO-TEX dostępną w TIMOORE, mamy pewność, że nasze dzieci są w najlepszych rękach. Oprócz bezpieczeństwa, możemy rozkoszować się jej przyjemną dla skóry i ciekawą dla oka - wytłaczaną fakturą.

 

 

 

Kolekcja Elle Special!

        Kolekcja „Elle Special”  to zestaw mebli dziecięco – młodzieżowych z unikalnym połączeniem prostoty stylu z różnorodnością tkanin. Najmodniejsze wzory: groszki, gwiazdki czy chevron z całą pewnością nadadzą indywidualny charakter każdemu wnętrzu. Za pomocą naszych tkanin będziesz mógł zmieniać wygląd pokoju, kiedy tylko przyjdzie Ci na to ochota. Obejrzyj nasze inspiracje i wybierz te „uszyte” na Twoje potrzeby!

  Więcej info o nowościach w zakładce kolekcja:

 

 

 

Nowe, niższe ceny naszych bestsellerowych kolekcji!

 

 

Wreszcie nadszedł czas na niższe ceny - również w firmie Deffine Furniture!
Do chwili obecnej proponowaliśmy naszym Klientom jedynie produkty premium o relatywnie wysokiej wartości własnej, których wysoka cena nie była jedynie wynikiem naszych decyzji biznesowych, ale przede wszystkim pochodną jakości i kosztu materiałów, z których zrobione są meble.

Fani motoryzacji, decydując się na zakup nowego auta zawsze mają do wyboru co najmniej kilka możliwości: klasę ekonomiczną w rozsądnej cenie lub „pełną opcję” dla wymagających, czyli wersję najbogatszą. Wychodząc  z podobnego założenia, postanowiliśmy zmienić się dla Państwa i dostosować naszą ofertę do wymagań różnych Klientów. Coraz większa rzesza rodziców ceni sobie trendy, design i możliwość częstych zmian aranżacji wnętrza, a co za tym idzie elastyczną cenę rynkową. Z naszej obecnej oferty stworzyliśmy opłacalną alternatywę - równoległą linię naszych najciekawszych kolekcji, pod nową grupą produktową: „Timoore Light Line". Kupujący, sięgając po  równoległe produkty z linii "Timoore Light Line" będzie miał teraz możliwość wyposażenia pokoju równie efektownie, ale w znacznie lżejszej cenie.

Informujemy, że oferta cenowa „Timoore Light Line” będzie zawierała wprowadzenie nowych, nieco zmienionych wymiarów mebli oraz alternatywnych materiałów do  znanych kolekcji Simple, First, Limo, Frame, Clariss i PLUS.

Nasze podstawowe kolekcje „Timoore Design”, w obecnej wersji zostaną w cennikach obowiązujących aktualnie, natomiast linia „Timoore Light Line” będzie zamieszczona w nowej propozycji cenowej jako opcja do wyboru.

Liczymy, że nasza propozycja spodoba się rodzicom ceniącym dobry design oraz wysoką jakość mebli w nowej, atrakcyjnej cenie!

 

 

 

 

Nowe ekspozycje mebli Timoore w Katowicach!

 

Zapraszamy do sprawdzenia dużej ekspozycji naszym mebli w nowo otwartym salonie NATURA HOME! Teraz obejrzysz nasze bestsellerowe kolekcje SIMPLE, BEEP, FRAME i FIRST w Katowicach! Salon mieści się  na terenie TTW Home, Al. Roździeńskiego 191. Skontaktuj się ze sklepem dzwoniąc na numer 0 790 803 0800 790 803 080 lub napisz mail salonnaturahome@gmail.com. Zapraszamy !


 

 

 

Nowa kolorystyka kolekcji CLICK.

piątek 21 lutego 2014

 

Przedstawiamy zupełnie nową odsłonę popularnej serii mebli młodzieżowych - Click. Tym razem proponujemy kolekcję w stylowej, białej kolorystyce. Bryły uzupełnione są o trzy różne kolory uchwytów – białe, grafitowe i w naturalnym drewnie dębowym. Nowe, jasne kolory mebli stwarzają ogromne możliwości aranżacyjne, w których mele Click będą doskonałą podstawą dla dalszych, twórczych poszukiwań, zestawień i kompozycji. 

 

Stwórz wnętrze idealnie dopasowane do Ciebie. Wykorzystaj meble Click i wykreuj swoją własną, unikalną przestrzeń. Dopasuj kolor ścian, uzupełnij oryginalnymi dodatkami, a wszystko to na bazie uniwersalnych mebli Click.

 

Poniżej prezentujemy aranżację pokoju nastolatki z wykorzystaniem nowych mebli Click. W aranżacji użyto także produktów Present Time partnera marki Timoore.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolekcja PLUS w nowej odsłonie!

piątek 24 stycznia 2014

 

Z dumą prezentujemy nową odsłonę kolekcji PLUS.  W jej skład wchodzi sofa z funkcją spania (do wyboru kilkadziesiąt kolorów), piętrowe łóżko, wieszak w kształcie chmurki, drzewko -regał w kilku soczystych kolorach, kolorowe półki w kształcie kwadratów oraz ramki na zdjęcia. Mamy nadzieję, że zdobędzie serca Państwa i dzieci!

 

 

 

 

 

 

   

 

Znak jakości KID ZONE przyznany kolekcji PLUS!

środa 11 września 2013

 

 

Z wielką radością informujemy, że nasze designerska kolekcja PLUS otrzymała właśnie certyfikat ZNAK JAKOŚCI KID ZONE za najwyższy standard wykonania i poziom bezpieczeństwa.

Wyróżnionym firmom patronuje Rzecznik Praw Dziecka pan Marek Michalak. Certyfikat jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez nas w celu dostosowania naszych produktów do najwyższych standardów. Ma też na celu wyłonienie i uhonorowanie marek, które przez stałe podnoszenie standardów osiągają najwyższą jakość i wysoki poziom bezpieczeństwa oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania pro-dziecięce.

 

Duma rozpiera Timoore'a  :)))


   

TIMOORE w programie „Buduj z energią".

poniedziałek 17 czerwca 2013

 

 

8 czerwca ruszyła długo oczekiwana transmisja programu w TVP Info o tytule „Buduj z energią".

Jest to seria odcinków poświęcona ekologicznym rozwiązaniom nowoczesnego budownictwa. Program emitowany jest z domu wzorcowego w Michałowicach pod Krakowem, w którym już zamieszkali rodzice wraz z siedmioletnim chłopcem. Niezmiernie miło jest nam poinformować, że pokój dziecięcy został wyposażony w meble z kolekcji Limo, Plus i Simple wraz z dodatkami aranżacji wnętrz. Obejrzyjcie niezwykły dom, który praktycznie w całości zbudowany jest ze styropianu. Jesteśmy niezwykle dumnie, że to właśnie meble TIMOORE wyposażają dziecięcy pokój.

 

Link do strony programu „Buduj z energią" :

http://eko-budowanie.pl/

Link do profilu YouTUBE programu „Buduj z energią" :

http://www.youtube.com/channel/UCIoLvOCfECPTUHSWTcXyj-g?feature=watch

Przykładowy odcinek programu „Buduj z energią" :

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jgMppuATcrU#!

 

Zapraszamy do ogladania!