Kolekcja | Timoore

jesteś w:

Kolekcja


 

 

 

 

 
  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolekcja Magi

 

 

Nazwa kolekcji pochodzi od Norweskiego słowa Magia czy Magiczny. Zestaw mebli dziecięco młodzieżowych wykonany ze sklejki naturalnej brzozowej połączonej ze śnieżną bielą  to niezwykle neutralne a zarazem nowoczesne zestawienie  w bardzo minimalistycznej ponadczasowej formie.

 

Skandynawskie wzornictwo jakim charakteryzuje się cała kolekcja Magi zostało w pełni przemyślane i zaprojektowane w oparciu o restrykcyjne normy UE oraz najnowsze światowe trendy. Bryła osadzona na wysokiej podstawie sklejkowej dodaje lekkości całej formie ale również pomaga w utrzymaniu czystości, która jest tak ważna w przypadku alergii. Ponadczasowa matowa biel w połączeniu z naturalną sklejką to oryginalny zestaw który idealnie sprawdzi się w pokoju niemowlęcia jak i nastolatka.

 

 

 

 

 

 MAGI FUN

Informacja techniczna:

 

- kolekcja wykonana jest z wysokiej jakości ekologicznej płyty sklejkowej oraz płyty laminowanej. Oba materiały są odporne na wilgoć i uszkodzenia ,są łatwe w utrzymaniu w czystości.

- lakiery użyte w kolekcji są bezpieczne dla dzieci i posiadają certyfikaty UE.

- prowadnice oraz zawiasy drzwi firmy BLUM  posiadają spowalniające system zamykania szuflad oraz system "push to open".

- szczebelki boczne łóżeczka wykonane są wysokiej jakości płyty 18mm MDF polakierowanej bezpieczną dla dziecka i certyfikowaną według norm UE włoską białą farbą.

- produkt w paczkach do samodzielnego montażu.

- do każdego mebla dołączona jest instrukcja montażu wraz z zestawem okuć.

 

 

 

Kolory:

 

- zestaw wykonany w macie w kolorze śnieżnej bieli  połączonej z naturalną sklejką brzozową w matowym wykończeniu.